BİTLİS AHLAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"KENDİ GÖK KUBBEMİZ" PROJESİ

"KENDİ GÖK KUBBEMİZ" PROJESİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mutluk ÖZDEN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Emin KORKMAZ başkanlığında Güroymak İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazım BUDAK, Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah YÜZER ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kayahan SUBAŞI ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün "KENDİ GÖK KUBBEMİZ" proje toplantısına katıldılar. 

“Bizim Gök Kubbemiz” Projesi ile İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmî okullar ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde İl ve İlçe Müdürlüklerine bağlı resmî okullar arasında; eğitim, kültür, yardımlaşma amacı ile kardeşlik köprüleri kurulması; bilgi, tecrübe, kültürel ve sosyal paylaşımlarda bulunulması, ilçelerin ve okulların yürütmüş olduğu projelerden elde edilen kazanımların aktarılması, imkânlar dâhilinde ortak projeler yapılması, eğitim malzemeleri konusunda kardeş okullara destek olunması, proje kapsamında karşılıklı ziyaretler ve ortak organizasyonlar düzenlenerek gönül köprüleri inşa edilmesi amaçlanıyor.

 


16-04-201816-04-2018

Ahlat Hükümet Konağı Kat3 AHLAT/BİTLİS - 04344124044

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.